Tájékoztató a a 2015/2016. tanévi tankönyvellátásról

A 2015/2016. tanév tankönyvrendelésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk a Tisztelt Szülőket:

A tankönyvek árának fizetése a 2015/2016. tanévre postai utalványon történik, melyet az iskolában lehet átvenni

augusztus 27, 28, 31-én 08.00-14.00 óra között

A tankönyvek kiadása a postai befizetési szelvény bemutatásával lehetséges az alábbiak szerint:

10-11-12. évfolyam – 2015. augusztus 31. 08.00 – 14.00

9. évfolyam – 2015. szeptember 01. (első tanítási napon)

Az ingyenes tankönyvre jogosultak az évfolyamuknak megfelelő időpontban vehetik át könyveiket.

Indokolt esetben a tankönyvek árát kérjük legkésőbb 2015. szeptember 11-ig kiegyenlíteni és a befizetési szelvényt a következő tanítási napon bemutatni a könyvek kiadhatósága érdekében!

A tanulókkal eljuttatjuk a szülőknek az előzetes tankönyvlistát. Kérjük, hogy a listát a szülő aláírásával lássa el, ezzel jelezve, hogy a rendelési igényt fenntartja és tudomásul veszi az árat. Az ingyenes tankönyvet igénylők egyúttal aláírásukkal elismerik, hogy jogosultak az ingyenességre és igazolni tudják jogosultságukat.

Ha a szülő nem juttatja vissza a tankönyvlistát és másként sem nyilatkozik, akkor az azon szereplő összes tankönyv megrendelésre kerül! Kérjük, hogy az aláírt íveket a lehető leghamarabb, de legkésőbb 2015. május 29-ig küldjék vissza azt az osztályfőnöknek! Ugyanerre az időpontra várjuk az ingyenességre való jogosultság igazolásait is!

Kérjük, hogy a tankönyvlistáról húzzák le azokat a tankönyveket, melyeket maguk be tudnak szerezni, ezért nem tartanak igényt megrendelésére. Erre kérjük az ingyenes tankönyvre jogosultakat is! A listán szereplő tankönyvekkel azonban – bárhogy is szerzik be azokat – a tanulóknak rendelkezniük kell a tanév elején! A szaktanárok nem tekinthetnek el a használatuktól!

Tudjuk, hogy sok család számára nagy anyagi terhet jelent a tankönyvek beszerzése, de kérjük, hogy számoljanak a megadott befizetési határidővel a zökkenőmentes tanévkezdés érdekében! A nyár folyamán iskolánk honlapján (www.keri-egom.sulinet.hu) vagy facebook-oldalán találnak majd friss információkat, ha változás történik az ütemezésben vagy új információkkal tudunk szolgálni.