Az őszi (javító, pótló stb.) érettségi vizsgára jelentkezők figyelmébe!

Az őszi vizsgaidőszakban rendes, kiegészítő, szintemelő, ismétlő, javító és pótló vizsga tehető.

Előrehozott vizsgát az őszi vizsgaidőszakban nem lehet tenni!

Az őszi vizsgaidőszakban az Esztergomban kijelölt érettségiztető intézmény a

Dobó Katalin Gimnázium ( Bánomi u. 8.).

Jelentkezni 2015. augusztus 25 – szeptember 5. között lehet a Dobó Gimnáziumban.

A jelentkezéskor mindenki vigye magával személyi okmányait, a javító-pótló vizsgázók az előző érettségi törzslapkivonatát is!

A második javítóvizsga már nem ingyenes; kérjük a költségekről érdeklődjetek!

Hasonlóképpen díjköteles a szintemelő, kiegészítő, ismétlő vizsga azoknak, akik már nem rendelkeznek tanulói jogviszonnyal.

Velünk tanulói jogviszonyban álló tanulóinkat arra kérjük, hogy a Dobó Gimnáziumban jelentkezzenek a vizsgára!

Tanulói jogviszonnyal nem rendelkezők a megye más kijelölt intézményeiben (Alapy Szakközépiskola, Eötvös Gimnázium, Mikes Gimnázium) és az Oktatási Hivatalnál (www.oktatas.hu) is bejelentkezhetnek vizsgára.