Tankönyvosztás!!

A 9-10. évfolyamosok számára:

2015. augusztus 28. péntek 08-12.00 között Fsz.122-123. tanterem

A 11-12. évfolyamosok számára:

2015. augusztus 31. hétfő 08.00-15.00 Fsz.122-123. tanterem

A július-augusztus hónapban beiratkozott tanulók tankönyvei később kerülnek kiosztásral

Figyelem! Nagyon fontos!

A tankönyves befizetési csekkek többsége megérkezett hozzánk. A befizetési csekkeket a tankönyvosztási napokon tudjuk kiadni!

Azon tanulók esetében, akiknek már megérkezett a befizetési csekk, előbb kérjük annak átvételét és postai befizetését pénteki vagy hétfői napon. Csak a befizetési szelvény bemutatása után adjuk ki a könyvcsomagot!

Azon tanulók esetében, akiknek nem érkezett meg a befizetési nyomtatványuk, csak a szülőnek adjuk ki a tankönyveket – ha annak átvételét és fizetési kötelezettségüket aláírásukkal igazolják. A csekket pedig annak megérkezése után kell befizetniük és bemutatniuk!

Tehát mindenképpen azt javasoljuk, hogy szülő jöjjön a tankönyvekért!

Az ingyenes tankönyvre jogosultak esetében a tanuló is átveheti a tankönyvet, ha az igazolásokat korábban bemutatta ill. leadta! Ennek hiányában a tankönyv nem adható ki!