Kedves nyolcadikosok – Itt az ideiglenes felvételi lista!

Hogy miért ideiglenes?

Mert erre a listára mindenki felkerült, aki valamely képzésünket megjelölte, de nem tudjuk, hogy hányadik helyen jelölte meg iskolánkat; így elképzelhető, hogy nem iskolánk diákja lesz ősztől.

Az áprilisban megjelenő végleges felvételi lista egyezteti majd össze az általatok megjelölt intézményeket és az intézmények által felvenni szándékozott tanulókat.

Listánkon a felvételnél figyelembe vett tantárgyak osztályzatai alapján kerültek rangsorolásra a jelentkezők, akik maximálisan 100 pontot érhettek el. Első helyen a legtöbb pontszámot elért tanulók állnak, őket követik az egyre kevesebb pontszámot elértek.

Az “N” betűvel jelöltek felvételét nem látjuk lehetségesnek.

A listában tanulói azonosítóval vagy jelszóval szerepeltek a megfelelő kóddal ellátott képzés(ek) listáján, amelyre jelentkezéseket adtatok be.

A listák az “Ideiglenes felvételi lista 2016” menüpontban olvashatók.

Készítsétek elő tanulói azonosítótokat!