Balassás diák a teremlabdarúgó torna legjobbja

Március 17-én rendezték meg a 2009 óta minden évben lebonyolításra kerülő Csabai Lajos Középiskolás Teremlabdarúgó-bajnokság második, egyben utolsó mérkőzésnapját az esztergomi Pézsa Tibor Sportcsarnokban.
A
z 1950-es, 60-as évek kiemelkedő esztergomi testnevelőjéről és legendás labdarúgóedzőjéről elnevezett tornán a hagyományokhoz híven az idei évben is részt vett iskolánk.
A tornán hat esztergomi és egy dorogi középiskola mérkőzött meg. A torna legjobb játékosa díjat iskolánk 10. évfolyamos tanulója,
Dékány Roland kapta.


Csapattagok:
Ági Atanáz (10/D), Becher János (9/K), Burján Zsolt (11/C), Dékány Roland (10/D), Fluxa Márk (12/C), Ibos Ferenc (12/A), Iglódi Máté (9/K), Izsó Bence (10/D), Kucsera Tamás (11/D), Muzslai Máté (11/V), Szelőczey Krisztián (9/C), Tittmann Gergely (11/V), Török Attila (11/V)

Felkészítő tanár: Zámbó Tibor