Idegen nyelvi verseny Tatabányán

Március 22-én, a 40 éves jubileumi ünnepségsorozat folytatásaként a Tatabányai SZC Kereskedelmi, Vendéglátó és Idegenforgalmi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolájában került megrendezésre az idegen nyelvi verseny, melyre iskolánk diákjai is meghívást kaptak felkészítő tanáraikkal együtt. A versenyen hét diákpáros képviselte intézményünket.
A tanulóknak egy általuk választott témából kellett prezentációt készíteniük és bemutatniuk élőszóval kísérve.

Helyezések:
Angol nyelv, 1. hely: Molnár Orsolya és Hegedűs Cintia (11/C) – Felkészítő tanár: Fekete Tímea
Német nyelv, 1. hely: Ládonyi Alexa (11/D) és Ungvári Bence (11/C) – Lugosiné Sóron Éva
Különdíj német nyelvből a legjobb előadásmódért: Schmidt Fruzsina (10/D) – Zámbó-Galyasi Judit

(Fotó: Tatabányai SZC Kereskedelmi, Vendéglátó és Idegenforgalmi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Facebook)