NAV nyílt nap lesz iskolánkban

Az iskolánkban folyó érettségire épülő szakképzés (OKJ-s képzés) keretében diákjaink több éve résztvevői a Nemzeti Adó és Vámhivatal nyílt napi rendezvényeinek az iskola dísztermében. Az idei évben a NAV 2017. április 6-án 10 órától tartja ezt a rendezvényt.
Iskolánk óraadó gazdasági szaktanára, Dánielné Pintér Mária koordinálásával a nyílt napon előadásokat és bemutatókat tart az Adóigazgatóság, a Bűnügyi Igazgatóság és a Vám-szakterület.
A különböző témakörökben elhangzó ismeretek illeszkednek az iskolánkban folyó képzés tematikájába. Bővítik és mélyítik az oktatott elméleti és gyakorlati tudnivalókat.
Az előző évektől eltérően, idén kibővül a NAV nyílt nap helybeni ügyfélfogadással, ahol elektronikus ügyfélkapu nyitására, 2016. évi SZJA bevallások ellenőrzésére, javítására, jóváhagyására és adó-szaktanácsadás igénybevételére is lesz lehetősége az iskola dolgozóinak és felnőtt diákjainak.