Tanévnyitó ünnepség

Az első tanítási napon, szeptember 1-jén került megrendezésre az iskola 2017/2018-as tanévnyitója.
Az intézmény udvarán megtartott ünnepség megkezdéseként a megjelentek közösen elénekelték Himnuszt.
Ezt követte Papp Zsófia 10/V1 osztályos tanuló szavalata, aki Aranyosi Ervin: Nem verseny az élet! című versét adta elő.
Majd Szepesi Márta igazgató asszony köszöntötte a diákokat, külön üdvözölve a mintegy kétszáz új kilencedik évfolyamos tanulót.
A diáksághoz szólva megemlítette, hogy a szakmai gyakorlati képzőhelyek elismerően nyilatkoztak az iskola tanulóiról, ezzel is öregbítve az intézmény hírnevét.
Kiemelte, hogy e tanév során is új feladatok és kihívások előtt állnak mind a nevelőtestület tagjai mind a diákság, melyek közül a legfontosabbak a szakmai és érettségi vizsgák.
Végül jó munkát kívánva megnyitotta az idei tanévet.