Halloween buli a Balassa-pincében

Október 26-án az épület pincéjében került megrendezésre a már hagyományosnak számító Halloween buli. Az esemény főszervezője Porubszky Krisztina tanárnő volt a Diákönkormányzat tanulóival. Trexler Krisztina és a 13/ÜT osztály is tevékenyen részt vett az előkészítésben és lebonyolításban, beleérte a plakátok tervezését és a helyszín dekorációját.
A programok között szerepelt jelmezverseny, szellemszoba és diszkó. A nevelőtestületi szoba előtt kiállított faragott tökök versenyének eredményhirdetésére is itt került sor.
Az első helyezett döntetlenben a 13/ÜT és 2/14 LOG osztály lettek, jutalmuk egy fatörzs torta, melyet a cukrász tanulók készítettek. A második és harmadik helyezettek a 9/V2 és 10/V1 osztályok.
Az alkotások később kiállításara kerültek az iskola utcafront felőli osztálytermeinek ablakaiban is.
A jelmezverseny legjobbjait pedig édességekkel díjazták.

Életképek:

Jelmezek: