Adományok a Szent Ritának és az Esztergomi Máltai Csoportnak

Porubszky Krisztina főszervező irányításával az idén is megkezdődött a jótékonysági adománycsomagok gyűjtése és kiosztása az Adventi hónap rendezvényeinek keretében.
Az év utolsó előtti tanítási napján délelőtt a Szent Rita Fogyatékosok Otthonába látogatott el mintegy 20 tanulónk a szervező tanárnő valamint Zámbó-Galyasi Judit, Kovács Árpád és Zámbó Tibor tanárok vezetésével. Itt diákjaink karácsonyi énekműsor kíséretében adták át a déligyümölcsből, kávéból és édességből összeállított ajándékkosarat az otthon lakóinak.
A kora délután a Magyar Máltai Szeretetszolgálathoz juttatta el a tanárnő gépkocsijával a balassások által gyűjtött 30 doboznyi tartós élelmiszert, tisztító- és tisztálkodószert.