Megkezdődött az ÁSZÉV verseny

2018. március 6-án és 7-én kerül országosan megrendezésre az Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenyének online elődöntője.
A korábban Szakmacsoportos szakmai előkészítő érettségi tantárgyak versenyeként (SZÉTV) ismert megmérettetésre az iskolában idén 14 tanuló nevezett be kereskedelem, közgazdaság, ügyvitel és vendéglátóipar ismeretekből.
A versenynapokon központilag kiadott interaktív feladatokat kell a jelentkező tanulóknak megoldaniuk.

Versenyző tanulóink:
Kereskedelem ismeretek: Hegedűs Cintia, Hurai Petra, Kistót László, Molnár Orsolya, Toma Balázs (Felkészítő tanár: Erősné Pócs Veronika)
Közgazdaság ismeretek: Sárközi Brigitta (Csortos Katalin)
Ügyvitel ismeretek: Biber Csenge Flóra, Hraskó Cintia, Ráday Kata, Romfa Evelin (Szalóczyné Tóth Marianna)
Vendéglátóipar ismeretek: Dús Martin, Ládonyi Alexa, Páldi Petra, Pintér Dóra (Gárdai Nóra)