Vendéglátós tanulónk az SZKTV döntőben

Szakma Kiváló Tanulója Versenyt (SZKTV) 2008 óta rendezi meg a nappali tagozatos szakmai képzésben résztvevő tanulók részére a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara és a Nemzetgazdasági Minisztérium.
A januártól áprilisig tartó, központi elődöntőből, válogatóból és döntőből álló versenysorozatra a megyéből 293 tanuló nevezett be 23 szakmában az idei évben.
Az elődöntőt és válogatót (2018. március 5.) a Komárom-Esztergom Megyei Kereskedelmi és Iparkamara szervezte. A fordulókból 14/VL osztályos tanulónk, Sárik Réka Anita vendéglátás-szervező szakmában jutott tovább az országos döntőbe.
A megmérettetésre a Szakma Sztár fesztivál keretében 2018. április 23-25. között kerül sor Budapesten, a Hungexpo területén.
Felkészítő szakoktatók: Balogh Gyula és Várvölgyi Attila.