Suzuki gyárlátogatás

Iskolánk 13 és 14. évfolyamos Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző tanulói Csortos Katalin és Kacska Bernadett szaktanárok kíséretével a Magyar Suzuki Zrt. esztergomi gyárában üzemlátogatáson vettek részt 2018. április 13-án.
A köszöntést követően a program megkezdéseként egy 25 perces bemutatót tekintettek meg a gyár történetéről, felépítéséről és a gyártási folyamatokról.
Majd a gyártási folyamatok fázisait: a présüzemet, a hegesztőüzemet végül az összeszerelő részleget tekintették meg.
A közel két óra terjedelmű gyárlátogatás rendkívül magas színvonalú volt, a biztonsági előírásoknak megfelelően zajlott.
Ezúton fejezzük ki köszönetünket az iskola vezetősége és a Magyar Suzuki Zrt felé, hogy lehetővé tették ezt a tanulmányi látogatást.