Diákjaink az Aradi stafétafutáson

Esztergom Város Önkormányzata 1987-ben elevenítette fel az Aradi Vértanúk Emléknapja keretében a középiskolások részére megszervezett Kegyeleti Stafétát.
Az idei tanévben az iskolai leány- illetve fiúcsapat dr. Dávid Patrik és Mármarosi János szervezésével vettek részt az eseményen.
A váltófutás 12 óra 40 perckor rajtolt a Hősök teréről a Bottyán-hídnál levő célig.
Az eredményhirdetésre az Aradi tér belső felén felállított emlékműnél került sor az ünnepi megemlékezést követően.
A lányok csapata a negyedik helyezést érte el, a fiúk az ötödikek lettek. A versenyzőknek Bánhidy László alpolgármester nyújtotta át az okleveleket.

Csapattagok:
lányok: Balázs Regina (11/BC), Bodnár Nikolett (11/BC), Bokros Blanka (12/A), Egri Vivien (10/B), Fehérvári Jázmin (10/B), Kosznovszki Alexandra (10/BC), Mezei Klaudia (12/A), Molnár Réka (10/B), Pintér Dóra (13/VL), Salamon Enikő (10/B), Vödrös Brigitta (10/B)
fiúk: Bálint Alpár (13/VL), Chmela Károly (14/LP), Dávid Bence (11/BC), Horváth József (9/K), Kertész Kristóf (11/D), Kis Marcell (13/VL), Kucsera Tamás (13/VL), Szolonka Sándor (14/LP), Varga Bence (10/D), Varga Bence (13/VL), Varga Máté (13/VL)