Idegen nyelvi prezentációs verseny Tatabányán

2019. március 13-án a TSZC Kereskedelmi, Vendéglátó és Idegenforgalmi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolájának Idegen Nyelvi, Angol és Német Prezentációs Versenyén vettek részt tanulóink a megyeszékhelyen.
A 9-11. illetve 12-14. évfolyamos szakgimnáziumi és szakközépiskolai tanulók részére szervezett vetélkedőn a nevező diákpárosoknak egy angol vagy német márkát kellett prezentációval bemutatniuk a választott nyelven, a látottakat élőszóval kísérve.
A versenyen 4 diákpáros képviselte iskolánkat felkészítő tanárukkal, Zámbó-Galyasi Judittal.

Résztvevőink (német nyelv, szakközépiskola):
Keresztes Dóra – Varga Petra, 10/C, Adidas
Lappó Nikolett – Partali Dávid, 11/DC, VW Kafer
Lusztig Nóra – Császár Anita, 11/DC, Milka
Bányai Dzsenifer – Lappó Krisztián, 11/DC, Audi

Eredmények:
5. hely: Lappó – Partali
6. hely: Lusztig – Császár
7. hely+különdíj: Keresztes – Varga

Zámbó-Galyasi Judit a legeredményesebb német nyelvtanár díját nyerte el.