Szakképzéseinkre és érettségi felkészítő évfolyamokra jelentkezők figyelmébe – induló képzések!

Tisztelt Jelentkezettek! Nem küldünk külön értesítést a felvételről. Az alábbiak szerint várjuk a beiratkozókat:

Még van jelentkezésre lehetőség a felsorolt szakmai képzéseken!

Az alábbi képzések indulnak el a 2019/2020. tanévben:

Nappali tagozat:

Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző 1/13. évfolyam

Pénzügyi-számviteli ügyintéző 1/13.

Turisztikai szervező 1/13.

Érettségire felkészítő képzés szakmai vizsgával rendelkezőknek KK 12. évfolyam

Kérjük a jelentkezőket, hogy az első tanítási napon, 2019. szeptember 02-án 08.00 órára jelenjenek meg az iskolában és gyülekezzenek a bejáratnál kijelölt helyen!

Esti tagozat induló képzései:

Pénzügyi-számviteli ügyintéző 1/13.

Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző 1/13.

Vállalkozási mérlegképes könyvelő 1/15.

Érettségire felkészítő képzés szakmai vizsgával rendelkezőknek KK 12. évfolyam

Kérjük a beiratkozókat, hogy 2019. szeptember 5-én, csütörtökön 14.30-ra jelenjenek meg az iskola I. emeleti hátsó zsibongójában, a 229. terem előtt.

A felmenő évfolyamok tanulói számára a tanítás 2019. szeptember 10-én 14.15-től elkezdődik!

A korábban meghirdetett, fentebb nem jelölt képzéseket, sajnos létszám hiányában most nem tudjuk elindítani, de kérjük az érdeklődőket, kövessék iskolai híreinket!