Hídfutás 19. alkalommal

2019. szeptember 28-án rendezték meg idén a Mária Valéria Hídfutást. Az Esztergom és Párkány közötti futóversenyre 72 tanulónk nevezett be.
A verseny szervezői az eddigi évekhez hasonlóan az Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület, a Párkányi Városi Művelődési Központ és az Esztergomi Futóművek ASE voltak. A versenyiroda ismét iskolánkban volt, a rajt helyszíne a Bazilika előtti parkoló.
A távot 45 perces szintidőn belül kellett teljesíteni a BazilikaSzent István térIskola útMajer István útBatthyány Lajos utcaBajcsy Zsilinszky útLőrinc utcaTáncsics Mihály utcaMária Valéria hídSzéchényicho utcaFőtérHlavna utca – PriVadasi utca útvonalon.
Molnár Péter és Zámbó Tibor szervező, felkészítő és kísérőtanárok mellett a tantestület számos más tagja is részt vett a 13 órakor kezdődő programon.
Az eredményhirdetésre Párkányban, a Vadas Termálfürdőben került sor 14:15-kor.

A balassás eredmények megtekinthetőek itt: http://sportido.hu/timing/result.nsf/Event.xsp?open&clientid=19846&raceid=823&eventid=1&teamid=6