Kegyeleti váltófutáson diákjaink

Az idei tanévben 32. alkalommal rendezték meg a város középiskolái számra a Kegyeleti stafétafutást a városi Aradi Vértanúk emléknapi ünnepség részeként 2019. október 4-én.
A tavalyi évhez hasonlóan idén is Dávid Patrik és Mármarosi János tanár urak szervezték meg az iskola részvételét a sporteseményen.
Az ünnepi megemlékezést követte az emlékmű megkoszorúzása, ahol iskolánk részéről Szepesi Márta igazgató asszony helyezte el a kegyeleti koszorút.
Ezután került sor az ünnepélyes eredményhirdetésre. A résztvevőknek Romanek Etelka polgármester és Pál György sportcsarnokigazgató nyújtotta át az elismeréseket.
A lányok csapata a negyedik, a fiúké a harmadik helyen végzett a kétszer hat csapat közül.

A leány csapat: Bauer Ramóna, Bohner Laura, Boros Szonja, Éder Petra, Egri Vivien, Fehérvári Jázmin, Halmos Betti, Molnár Réka, Stefanik Laura, Szabó Szofi, Tóth Natália, Vödrös Brigitta.
A fiúk csapata: Baky Szabolcs, Czonev Armand, Dombrády Bence, Gál Bence, Horváth Bence, Laskai Levente, Lovasi Gergő, Pásztor Milán, Rozbora Bence, Uracs Bertold, Uracs Roland, Zágonyi Marcell.