Pályaorientációs nap a Babitsban

2020. február 26-án iskolánk is meghívást kapott a Babits Mihály Általános Iskolában megrendezésre került pályaorientációs napra.
A szakgimnáziumi és szakközépiskolai képzéseket egyaránt bemutató programot Széher Korinna gyakorlati oktatásvezető szervezte meg. Az interaktív szakmai bemutató órák lebonyolításban részt vettek Szegi Ottilia szakmai igazgatóhelyettes, a tantestület részéről Szalóczyné Tóth Marianna és Keresztessy Zoltán, valamint 12 tanulónk is.
Így iskolánk standjainál a pénztárgépkezelés alapjaival ismerkedhettek meg a kereskedelem ágazat iránt érdeklődők. A turisztikai terület puzzle-val és kvízzel várta az iskolásokat. A vendéglátás palacsintasütéssel és terítéssel mutatkozott be. A logisztika iránt érdeklődők vaktérképen tesztelhették tudásukat és kamiontérfogatot számolhattak. Az ügyvitel ágazat pedig tabletes interaktív alkalmazásokkal képviseltette magát az idei tanévben.

Fotók: Babits Mihály Általános Iskola