Figyelem! A nyári szakmai gyakorlatról!

Kedves Tanulók és Hallgatók!

A 2019-20-as tanévhez kapcsolódó összefüggő szakmai gyakorlatot idén nyáron is el kell végezni.

A 9. évfolyamon szakmát tanulóknak a tanulószerződéseket meg kell kötni.

Sok diák már leadta nekem a befogadó nyilatkozatát. Ezekkel a munkahelyekkel én fel fogom venni a kapcsolatot az ügyben, hogy jelen körülmények között is tudnak-e diákot foglalkoztatni.

Akik még nem adták le befogadó nyilatkozatukat, azoktól kérem, hogy egyeztessenek a választott munkahellyel, hogy továbbra is vállalják-e a gyakorlati képzés biztosítását!

A befogadó nyilatkozatok leadhatók az iskola portáján 7 és 15 óra között, vagy lefotózva feltölthetők a KRÉTA rendszerbe nekem címezve.

Akinek új befogadó nyilatkozat kell, vagy nem talál munkahelyet, kérem üzenjen a Krétán keresztül az ágazat megjelölésével!

Kérek mindenkit, hogy figyelje a Kréta üzeneteket, mert az együttműködési megállapodásokkal és a tanulószerződésekkel kapcsolatban a következő napokban itt fogok információkat megosztani!

Széher Korinna
gyakorlati oktatásvezető