Tanulóink a Pénzügyi Junior Klasszis! versenyen

Az idei tanévben első alkalommal hirdette meg a Privátbankár.hu Kft. a Legyél te is Pénzügyi Junior Klasszis! elnevezésű, gyakorlati pénzügyi alapismeretekre épülő háromfordulós versenyt a szakképző intézményekben tanuló diákok részére.
A november 4-ig tartó rendezvénysorozatot az MNB Pallas Athéné Domus Meriti Alapítványa, az Erste Bank, a Nemzeti Adó- és Vámhivatal, a Diákhitel Központ, a Fundamenta Kft., az Államadósság Kezelő Központ, a Pénziránytű Alapítvány és a Magyar Biztosítók Szövetsége is támogatja.
A 2020. október 1-jén megtartott első, online fordulóra iskolánk 7 osztályának 19 csapata nevezett be (a 10/A/B/C, 11/A/C valamint 12/B/C). Felkészítő tanáraik Erősné Pócs Veronika, Pappné Gömöri Marianna és Szendrei Csilla voltak.