ÁSZÉV on-line elődöntő

2021. február 22-én került sor az Ágazati és ágazaton belüli specializáció szakmai érettségi vizsgatárgyak versenyének első, online fordulójára.
Az Innovációs és Technológiai Minisztérium által meghirdetett, a Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal szervezésében lebonyolított versenyre az idei tanévben 15 tanuló nevezett be iskolánkból.
A résztvevő 12. évfolyamos szakgimnáziumi tanulóknak az általuk tanult ágazat középfokú érettségi vizsgakövetelményeihez tartozó tesztfeladatokat kellett megoldaniuk másfél óra alatt.

Résztvevő diákok:
Irodai ügyviteli ismeretek: Boros Fruzsina, Dávid Csenge, Egri Vivien, Kalderál Jalissa Beatrix, Kosznovszki Dóra, Nagy Barbara, Radovics Angelika, Szacskó Barbara Dominika, Vojtek Viktória
Közúti és légi közlekedési, szállítmányozási és logisztikai ismeretek: Uracs Roland, Varga Petra
Turisztikai ismeretek: Bognár Bíborka Lilla, Molnár Réka Katalin, Papp Réka, Vödrös Brigitta

Felkészítő tanárok:
Szalóczyné Tóth Marianna és Szekeres Istvánné (ügyvitel)
Csortos Katalin (szállítmányozás és logisztika)
Bedő-Fekete Ivett (turisztika)