ÁSZÉV döntőbe jutott tanulónk

2021. február 22-én került sor az Ágazati és ágazaton belüli specializáció szakmai érettségi vizsgatárgyak versenyének első, online fordulójára.
Az Innovációs és Technológiai Minisztérium által meghirdetett, a Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal szervezésében lebonyolított versenyre az idei tanévben 15 tanuló nevezett be iskolánkból.
A résztvevő 12. évfolyamos szakgimnáziumi tanulóknak az általuk tanult ágazat középfokú érettségi vizsgakövetelményeihez tartozó tesztfeladatokat kellett megoldaniuk másfél óra alatt.
Örömmel értesültünk róla, hogy iskolánk 12/B osztályos tanulója, Radovics Angelika, Irodai ügyviteli ismeretekből 74,67%.os eredménnyel továbbjutott az írásbeli döntőbe, melynek időpontjáról később kapunk tájékoztatást.
Felkészítő tanárai: Pappné Gömöri Marianna, Szalóczyné Tóth Marianna és Szekeres Istvánné.