SZKTV eredmények

2008 óta kerül megrendezésre a nappali tagozatos szakképzésben tanuló végzős diákok részére a Szakma Kiváló Tanulója Verseny (SZKTV).
Az Innovációs és Technológiai Minisztérium és a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara által szervezett megmérettetés rendszeres résztvevői iskolánk tanulói is.
Az idei tanévben a járványhelyzet és a korlátozások miatt iskolánkból két szakmában, összesen 8 tanuló nevezett a versenyre.
Szintén a járványügyi intézkedések miatt az idei verseny csak egyfordulós volt, válogató és a döntő nem kerül megrendezésre. Így a 2021. március 3-án és 4-én, a tatabányai Komárom-Esztergom Megyei Kereskedelmi és Iparkamara által szervezett írásbeli területi előválogató eredményei tekinthetőek egyben a végeredménynek is.
60% feletti eredményt értek el Kreisz Tamás (81%) és Kreisz Zoltán (74%) Vendéglátásszervező szakmában tanuló végzőseink, mellyel felmentést szereztek a komplex szakmai vizsga írásbeli része alól. Felkészítő tanáruk Molnár Kálmánné volt.