Tanári fogadóórák 2016/2017

HETI FOGADÓÓRA (NAP/ÓRA) 2016/2017. tanév
Sor-szám TANÁR NEVE A hét (páros) B hét (páratlan) Sor-szám TANÁR NEVE A hét (páros) B hét (páratlan)
1. Szepesi Márta igazgató szerda 14.00-16.00 40. Péter Vilmos csütörtök 17.00 szerda 2.
2. Kondrád Gábor igh. 41. Sasvári Klára péntek 3. kedd 7.
3. Molnár Kálmánné igh. 42. Szalóczyné Tóth Marianna csütörtök 2. hétfő 7.
4. Pathó Zsolt igh. 43. Szegi Otília hétfő 11.00 kedd 15.30
5. Széher Korinna gyakvez. 44. Szekeres Gabriella csütörtök 15.00 csütörtök 8.
6. Ágostonné Dóka Zsófia csütörtök 6. csütörtök 6. 45. Szekeres Istvánné csütörtök 15.01 csütörtök 8.
7. Balogh Gyula szerda 8. szerda 8. 46. Szendrei Csilla kedd 8. szerda 4.
8. Bencze László péntek 3. hétfő 8. 47. Trexler Krisztina hétfő 8. csütörtök 8.
9. Berényi Csaba kedd 7. kedd 15.00 48. Váné Zsuzsa szerda 3. kedd 8.
10. Császár Renáta hétfő 3. szerda 8. 49. Varga Márkné hétfő 6. hétfő 3.
11. Csortos Katalin hétfő 7. csütörtök 7. 50. Várvölgyi Attila hétfő 2. szerda 6.
12. dr. Dávid Patrik kedd 8. kedd 8. 51. Zámbó Tibor szerda 8. hétfő 2.
13. Erősné Pócs Veronika csütörtök 1. kedd 7. 52. Zámbó-Galyasi Judit kedd 11.00 kedd 14.00
14. Erősné Vörös Viktória péntek 4. csütörtök 3.
15. Fekete Ivett csütörtök 3. kedd 8. 53. Krupánszkiné Molnár Ida óraadó                         (telefonos egyeztetés után)
16. Földes Katalin hétfő 2. kedd 9. 54. Franta Dezső
17. Gacsainé Neuschl Mária szerda 2. hétfő 8. 55. Dániel Judit
18. Gárdai Nóra szerda 3. péntek 2. 56. Schmidtné Ivánkó Veronika
19. Gáspárné Szeberényi Judit hétfő 1. hétfő 8. 57. Hartl Mónika
20. Hunyadi Balázs kedd 17.15 kedd 3. 58. Endrődiné Kovács Ilona
21. Jámbor Szilvia kedd 7. csütörtök 5. 59. Molnár Máté
22. Juhászné Bogár Mária hétfő 3. kedd 9. 60. Dudás Mónika
23. Klinger Attila csütörtök 15.00 csütörtök 15.00 61. Magyarné Dunai Boglárka
24. Kovács Árpád kedd 4. kedd 7. Telefonos egyeztetés:                                33/523-065
25. Kustár Györgyi kedd2. csütörtök 15.00
26. Fekete Tímea csütörtök 4. szerda 6. CSENGETÉSI REND

1. óra: 08:00 – 08:45

2. óra: 08:55 – 09:40
3. óra: 09:55 – 10:40
4. óra: 10:50 – 11:35
5. óra: 11:45 – 12:30
6. óra: 12:40 – 13:25
7. óra: 13:30 – 14:10

8. óra:  14.15 – 14.55

9. óra:  15.00 – 15.40

27. Lugosiné Sóron Éva szerda 2. csütörtök 3.
28. Marczaliné Márkus Gabriella hétfő 3. hétfő 8.
29. Marosi Gabriella hétfő 3. hétfő 3.
30. Mármarosi János hétfő 1. ked 1.
31. Máté Tünde hétfő 15.00 hétfő 15.00
32. Mekler  Sándor kedd 5. kedd 5.
33. Molnár Péter hétfő 4. szerda 8.
34. Molnárné  Poubszky Krisztina csütörtök 3. hétfő 15.00
35. Motesiczkiné Szabó Erika szerda 5. szerda 14.00
36. Némethné  Pathó Márta kedd 4. kedd 7.
37. Novák Ilona szerda 5. szerda 3. óra
38. Pálmai Judit csütörtök 6. kedd 10.
39. Pappné Gömöri Marianna csütörtök 2. hétfő 8.