Tanárok heti fogadóórája

Kérjük, szükség esetén telefonon egyeztessenek tanárainkkal előzetesen!

HETI FOGADÓÓRA (NAP/ÓRA) 2017/2018. tanév
Sor-szám TANÁR NEVE A hét (páros) B hét (páratlan) Sor-szám TANÁR NEVE A hét (páros) B hét (páratlan)
1. Szepesi Márta Erzsébet  

 

 

 

szerda 14.00-16.00

40. Péter Vilmos csüt. 17.00 csüt. 17.00
2. Kondrád Gábor 41. Robotkáné Kiss-Molnár Edit kedd 3. óra kedd 2. óra
3. Molnár Kálmánné 42. Sasvári Klára szerda 2. óra kedd 5. óra
4. Pathó Zsolt 43. Szalóczyné Tóth Marianna hétfő 2. óra hétfő 4. óra
5. Széher Korinna 44. Szegi Ottília csüt. 10.50 kedd 13.30
6. Ágostonné Dóka Zsófia csüt. 14.00 csüt 14.00 45. Szekeres Gabriella kedd 3. óra hétfő 4. óra
7. Balogh Gyula szerda 3. óra szerda 4. óra 46. Szekeres Istvánné szerda 2. óra szerda 3. óra
8. Bencze László hétfő 3. óra csüt. 2. óra 47. Szendrei Csilla hétfő 4. óra csüt. 7. óra
9. Berényi Csaba szerda 13.30 hétfő 1. óra 48. Trexler Krisztina csüt. 11.30 csüt. 14.15
10. Császár Renáta szerda 2. óra hétfő 2. óra 49. Váné Zsuzsa hétfő 08.55 kedd 15.00
11. Csortos Katalin hétfő 2. óra kedd 4. óra 50. Varga Márkné csüt. 1. óra csüt. 1. óra
12. Csonka Gabriella szerda  11.00 szerda 11.00 51. Várvölgyi Attila kedd 5. óra kedd 5. óra
13. Dávid Patrik csüt. 08.00 szerda 08.00 52. Zámbó Tibor kedd 3. óra kedd 4. óra
14. Erősné Pócs Veronika kedd 4. óra hétfő 2. óra 53. Zámbó-Galyasi Judit péntek 10.50 hétfő 09.55
15. Erősné Vörös Viktória péntek 4. óra péntek 4. óra 54. Rácz Ildikó szerda 6. óra szerda 5. óra
16. Fekete Ivett szerda 11.45 szerda 09.55 55. Fekete Anita  

 

 

 

óraadó

(telefonos egyeztetés után)                             33/523-065

17. Fekete Tímea csüt. 3. óra hétfő 4. óra 56. Tánczosné Fessler Beáta
18. Gacsainé Neuschl Mária szerda 13.30 csüt. 09.55 57. Gurin Lajos
19. Gáspárné Szeberényi Judit hétfő 2. óra hétfő 2. óra 58. Szeidl József
20. Hunyadi Balázs kedd 6. óra szerda 6. óra 59. Dánielné Pintér Mária
21. Jámbor Szilvia kedd 4. óra kedd 7. óra 60. Horváth-Szeder Katalin
22. Juhászné Bogár Mária szerda 3. óra csüt. 4. óra 61. Bagdi Amarilla (B hét szerda 3. óra)
23. Kacska Bernadett csüt. 4. óra csüt. 3. óra 62. Krupánszkiné Molnár Ida
24. Keresztessy Zoltán kedd 3. óra szerda 4. óra 63. Magyarné Dunai Boglárka
25. Klinger Attila csüt. 18.00 péntek 2. óra 64. Schmidtné Ivánkó Veronika
26. Kovács Árpád szerda 7. óra szerda 6. óra 65. Szenczi Krisztina
27. Kustár Györgyi hétfő 2. óra szerda 5. óra 66. Gárdai Nóra
28. Lugosiné Sóron Éva szerda 8. óra kedd 4. óra 67. Hartl Mónika
29. Marczaliné Márkus Gabriella szerda 5. óra hétfő 3. óra 68. Rausch Veronika
30. Mármarosi János hétfő 08.00 hétfő 08.00 69. Simon Edit
31. Marosi Gabriella hétfő 4. óra hétfő 4. óra CSENGETÉSI REND

1. óra: 08:00 – 08:45

2. óra: 08:55 – 09:40

3. óra: 09:55 – 10:40

4. óra: 10:50 – 11:35

5. óra: 11:45 – 12:30

6. óra: 12:40 – 13:25

7. óra: 13:30 – 14:10

8. óra:  14.15 – 14.55

32. Máté Tünde csüt. 09.00 csüt . 13.00
33. Mekler Sándor szerda 3. óra szerda 3. óra
34. Molnár Péter kedd 09.00 csüt. 14.00
35. Molnárné  Poubszky Krisztina hétfő 1. óra péntek 2. óra
36. Motesiczkiné Szabó Erika csüt. 4. óra péntek 4. óra
37. Novák Ilona hétfő 10.00 csüt. 11.00
38. Pálmai Judit szerda 4. óra hétfő 5. óra
39. Pappné Gömöri Marianna kedd 10.50 hétfő 10.50