Tanórán kívüli foglalkozások a 2015/2016. tanévben

Tanórán kívüli foglalkozások a 2015/2016. tanévben

Foglalkozás Időpont Tanár
 

tömegsport

aerobik

csütörtök 8. óra Ágostonné Dóka Zsófia
felzárkóztató foglalkozás német nyelv

11. C osztály

A hét kedd 4. óra

B hét hétfő 2. óra

Gáspárné Szeberényi Judit
Irodalmi kuckó péntek 14.30 Császár Renáta

Földes Katalin

magyar nyelv és irodalom felzárkóztató foglalkozás

11.C-D osztály

A hét szerda 6. óra

A hét csütörtök 5. óra

B hét hétfő 5. óra

B hét csütörtök 5. óra

Földes Katalin
matematika felzárkóztató foglalkozás

11. C osztály

A hét csütörtök 2. óra

B hét hétfő 6. óra

Juhászné Bogár Mária
matematika felzárkóztató foglalkozás

9. szakiskola

hétfő 7. óra Máté Tünde
matematika felzárkóztató foglalkozás

10. szakiskola

kedd 7. óra Máté Tünde
matematika felzárkóztató foglalkozás

11. D osztály

A hét szerda 4. óra

B hét szerda 5. óra

Motesiczkiné Szabó Erika
érettségi felkészítő informatikából

11-12. osztály számára

A hét csütörtök 7. óra

B hét péntek 7. óra

Motesiczkiné Szabó Erika
érettségi felkészítő elméleti gazdaságtanból

12. osztály számára

A hét kedd 8. óra

B hét csütörtök 7. óra

Pappné Gömöri Marianna
érettségi felkészítés biológiából

12. évfolyam számára

A hét csütörtök 7. óra

B hét hétfő 7. óra

Lénártné Fekete Tímea
érettségi felkészítés angol nyelvből

12. C osztály

A hét hétfő 8. óra

B hét kedd 8. óra

Lénártné Fekete Tímea
angol nyelv felzárkóztató foglalkozás

11.D

A hét kedd 1. óra

B hét kedd 5. óra

Marczaliné Márkus Gabriella
kompetenciafejlesztő foglalkozás 10. V osztály számára (szakmai számítás) heti 2 óra egyéni foglalkozás Erősné Pócs Veronika
 

tömegsport

floor ball

A hét csütörtök 7-8. óra

B hét csütörtök 8-9. óra

Mármarosi János
 

tömegsport

röplabda

A hét hétfő 9. óra

B hét hétfő 10. óra

A és B hét csütörtök 7-8. óra

Zámbó Tibor
 angol felzárkóztató

foglalkozás

9. évfolyam számára

A hét hétfő 7-8. óra

B hét péntek 7. óra

Jámbor Szilvia
érettségi felkészítés matematikából

12. évfolyam számára

A és B hét hétfő 7. óra

A hét péntek 4. óra

B hét szerda 2. óra

Bársonyiné Molnár Erika
felzárkóztató foglalkozás német nyelvből A és B hét hétfő 7. óra Lugosiné Sóron Éva